hotel w Świnoujściu

Świnoujście to piękne, nadmorskie miasto, położone na wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór, nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Przyciąga turystów pięknymi krajobrazami, zdrowym klimatem i wyjątkową atmosferą. Dlaczego warto przyjechać do Świnoujścia? Na co zwrócić uwagę, wybierając hotele Świnoujście? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Świeradów jest jednym z ciekawszych miast Dolnego Śląska. Łączy w sobie zalety uzdrowiska, bazy turystycznej dla chcących zdobywać góry i ośrodka narciarskiego. Dodatkowo w okolicy są „po sąsiedzku” liczne inne warte wycieczki miasta takie jak Szklarska Poręba, Karpacz czy Jelenia Góra. Jeżeli więc macie trochę wolnego czasu przyjedźcie tutaj przynajmniej na weekend (a może i na nieco dłużej). (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 3.7]

Wielkimi krokami zbliżają się święta… a wraz z nimi problem z tym, jak najlepiej je spędzić. Nie dla wszystkich rodzinna kolacja w domu będzie najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem. Trudno się temu dziwić, bo żyjemy w czasach, w których każdy z nas ma wiele możliwości. Stąd też oczywiste jest, że spędzanie czasu w sposób tradycyjny może być uznane za niezbyt ciekawe. Czy w takim razie warto wyjechać na święta nad morze? Czy to dobry czas na wakacje? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

„W górach jest wszystko co kocham”. Tak zatytułował jeden ze swoich wierszy Jerzy Harasimowicz. To piękne strofy, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wejścia na tatrzańskie szlaki. Ruszamy więc z nadzieją przeżycia górskiej przygody, w ciszy i skupieniu. Niestety, wszechobecne tłumy turystów szybko niweczą nasze plany. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, jak wyjechać w góry, aby uniknąć tłumu turystów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Osoby, które wybierają się na dłuższy wyjazd wypoczynkowy, zwykle szukają odpowiedniego zakwaterowania. Decydując się na skorzystanie z oferty danego obiektu noclegowego, z reguły zwracają one uwagę na wyposażenie wynajmowanych pokoi. Od dostępności do różnego rodzaju udogodnień w głównej mierze zależy bowiem komfort wypoczynku. Warto dowiedzieć się, w jakie elementy zazwyczaj zaopatrzony jest pokój o standardzie hotelowym. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
hotele krakow

Hotele w Krakowie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiedzić drugą stolicę Polski i jednocześnie obecną stolicę województwa małopolskiego. W związku z tym warto jest wybrać taki hotel, który spełni oczekiwania odbiorcy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]