„W górach jest wszystko co kocham”. Tak zatytułował jeden ze swoich wierszy Jerzy Harasimowicz. To piękne strofy, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wejścia na tatrzańskie szlaki. Ruszamy więc z nadzieją przeżycia górskiej przygody, w ciszy i skupieniu. Niestety, wszechobecne tłumy turystów szybko niweczą nasze plany. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, jak wyjechać w góry, aby uniknąć tłumu turystów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Osoby, które wybierają się na dłuższy wyjazd wypoczynkowy, zwykle szukają odpowiedniego zakwaterowania. Decydując się na skorzystanie z oferty danego obiektu noclegowego, z reguły zwracają one uwagę na wyposażenie wynajmowanych pokoi. Od dostępności do różnego rodzaju udogodnień w głównej mierze zależy bowiem komfort wypoczynku. Warto dowiedzieć się, w jakie elementy zazwyczaj zaopatrzony jest pokój o standardzie hotelowym. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
hotele krakow

Hotele w Krakowie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiedzić drugą stolicę Polski i jednocześnie obecną stolicę województwa małopolskiego. W związku z tym warto jest wybrać taki hotel, który spełni oczekiwania odbiorcy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
zakopane

Zakopane to przepiękne miasto, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Dobrze jest także dodać, że to górskie miasto przyciąga do siebie turystów nie tylko z Polski, ale również spoza różnych innych zagranicznych miast. Warto zatem wcześniej wybrać odpowiedni nocleg, z którego będą rozpościerały się przepiękne widoki na góry. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Podczas sezonu wakacyjnego wielu z nas udaje się nad Bałtyk, aby odpocząć nad morzem. Jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji jest Kołobrzeg. Warto mieć świadomość tego, jakie atrakcje to miasto ma do zaoferowania, gdy znudzi nam się leżenie na plaży i kąpanie w morzu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 12 Średnia: 3.2]

Szwajcaria może pochwalić się doskonałymi ośrodkami narciarskimi i sprzyjającymi temu sportu warunkami terenowymi. Zarówno narciarze, jak i snowboardziści odnajdą tutaj coś dla siebie. Tradycja sportów zimowych jest głęboko zakorzeniona w kulturze Szwajcarii. Na narty wybierają się dzieci, dorośli, seniorzy. Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie i snowboardowe w Szwajcarii? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]