Aktywny czas w Bieszczadach

Hasło „Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady” stało się w ostatnich latach bardzo popularne. W tych przepięknych górach każdy znajdzie coś dla siebie. Od miłośników aktywnego wypoczynku, po osoby szukające spokoju podczas wyjazdów. Duża ilość jezior i rzek, ścieżek rowerowych i kolorowe połoniny na długo zostaną w pamięci.

Szkolne wyjazdy w Bieszczady

Z uwagi na coraz lepszą infrastrukturę drogową prowadzącą w Bieszczady z roku na rok zyskują one na popularności. Duża ilość dobrze wyposażonych ośrodków sprawia, że szkoły często decydują się na zielone szkoły w Bieszczadach. Tego typu wyjazdy poza odpoczynkiem niosą również wiele walorów edukacyjnych. W ich takcie można np. zorganizować gry terenowe. Dzieci nauczą się posługiwania mapą czy kompasem. Innymi nowymi umiejętnościami będzie rozpoznawanie tropów zwierząt, czy odgłosów przyrody i wyglądu roślin. W zależności od wieku osób przystępujących do gry, może ona mieć różny przebieg i trwać od 2 do 5 godzin. Kolejną ciekawą atrakcją jest tzw. archery tag. Jest to gra łącząca łucznictwo i paintball. Osoby dzielą się na dwie drużyny i strzelają do siebie z łuków. Do celowania używane są jednak specjalne strzały z gąbkami na końcu, co chroni uczestników zabawy przed kontuzją.

Kolonie w Bieszczadach

Wspaniałe tereny do wędrówek i różnego rodzaju gier powodują, że również kolonie w Bieszczadach stają się coraz bardziej popularne. Ścianki wspinaczkowe o różnym poziomie trudności mogą być jedną z atrakcji podczas tego typu wyjazdu. W trakcie kolonii można również zorganizować zajęcia survivalowe. W trakcie ich trwania instruktorzy przekażą w jaki sposób przetrwać w różnych warunkach w terenie. Uczestnicy zajęć będą np. musieli zbudować szałas czy rozpalić ognisko bez użycia zapałek i zapalniczki korzystając jedynie z materiałów znalezionych w terenie. Dla bardziej zaawansowanych osób polecana jest Noc Przetrwania. W jej trakcie należy dotrzeć do określonego na mapie miejsca noclegu, przygotować obóz wraz z ogniskiem oraz zapewnić sobie dostęp do wody. Całość wykonywana jest pod okiem organizatorów w związku z czym nie należy obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Wyjazdy firmowe w Bieszczady

W dobie coraz popularniejszej pracy zdalnej integracja pomiędzy pracownikami jest bardzo ważna. Imprezy firmowe w Bieszczadach mogą być doskonałą okazją do lepszego zapoznania się pracowników i utworzenia swoistego team spirit. Poza wcześniej wymienionymi atrakcjami pracownikom na pewno spodoba się gra w paintball czy wyjazdy w teren na quadach. Dzikie krajobrazy Bieszczadów można również poznać podczas wyjazdu off-road lub spływu pontonem. Podczas tego typu atrakcji często można dotrzeć w miejsca niedostępne na co dzień i znajdujące się poza szlakami turystycznymi. Ducha drużyny można również stworzyć podczas wspólnej gry w paintball. Dostarczy ona ogromnej dawki emocji i nauczy współpracy w grupach. Te umiejętności bez wątpienia pozytywnie wpłyną na późniejszą pracę w firmie. Po aktywnych atrakcjach polecamy wszystkim wyjście na żaglówki na jednym z bieszczadzkich jezior.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna