Niezbędnik zorganizowanego turysty: niezastąpione eko torby

Torby ekologiczne z nadrukiem wielu osobom kojarzą się jedynie z zakupami w sklepie spożywczym lub z wizytą w bibliotece. Czy gadżet, który świetnie sprawdza się w życiu codziennym może również dobrze posłużyć na wycieczce, podczas urlopu czy na biwaku? Okazuje się, że tak. Nie wierzysz? Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na wykorzystanie praktycznej eko torby podczas tegorocznych wakacji.

Mała torba na przepakowanie

Plecak okazał się podczas pieszych wędrówek zbyt ciężki, ale w nerce praktycznie nic się nie mieści? Jeżeli chcesz zostawić część bagażu w hotelu, przyczepie kempingowej albo po prostu w samochodzie, wykorzystaj praktyczną torbę bawełnianą na przepakowanie niezbędnych rzeczy. Torba ekologiczna jest bardziej pojemna niż mała nerka turystyczna, więc możesz zabrać całkiem sporo rzeczy.

Zajmuje mało miejsca, ale wiele pomieści

Dla wielu podróżujących bardzo istotną zaletą torebek ekologicznych będzie ich niewielka objętość po złożeniu. W walizce, w plecaku czy w torbie podróżnej złożona torba eko zajmuje naprawdę niewiele miejsca – o wiele mniej niż zrolowany T-shirt, a jest naprawdę praktyczna. Dzięki temu, że jest tak mała, nie odczujesz tego, że ją zabrałeś/-aś, ponieważ waga bagażu nie wzrośnie, a objętościowo również niewiele zmieni w walizce.

Torba eko: idealna podczas kupowania pamiątek

Obecnie eko torby są dość modnym dodatkiem, który na trwałe wpisał się w praktykę stylu casualowego i miejskiego. Torby ekologiczne noszą na mieście zarówno starsze, jak i młodsze osoby, kobiety i mężczyźni. Podczas każdych wakacji w mieście eko torba będzie modnym i stylowym dodatkiem, który może się świetnie sprawdzić podczas pieszych przechadzek z aparatem fotograficznym po deptaku oraz w czasie kupowania pamiątek dla rodziny i przyjaciół.

Pojemne torby ekologiczne – idealne dla turystów

Miłośnicy pieszych wędrówek z pewnością docenią dużą pojemność toreb ekologicznych, która pozwala nie tylko na spakowanie do nich wielu drobnych rzeczy, ale również na przeniesienie takich akcesoriów jak kalimata, poduszka jasiek do spania czy nawet złożony śpiwór.

Grunt to dobra organizacja bagażu

Torbę ekologiczną można wykorzystać również do dodatkowego zorganizowania bagażu. Aby mieć wszystkie rzeczy potrzebne pod ręką, warto spakować do niej kosmetyczkę, szczoteczkę do zębów i pastę, małe ręczniczki, szampon, grzebień lub szczotkę do włosów oraz piżamę. Tak przygotowany pakiet z pewnością przyda się rano i wieczorem w miejscach, gdzie jest długa kolejka do łazienki.

Praktyczna eko torba zamiast maty

Torby ekologiczne w praktyce turystycznej z uwagi na dość dużą objętość po rozłożeniu mogą posłużyć również jako przenośna mini mata. Podczas przeszych wędrówek ciągłe składanie i rozkładanie kalimaty nie zawsze jest celowe – zwłaszcza jeżeli z góry wiadomo, że postój będzie naprawdę krótki. Jeżeli jako sprytny turysta chcesz jednak oszczędzać nogi, możesz postawić na kompromisowe rozwiązanie – rozłożenie torby ekologicznej na trawie czy murku to tylko chwila, a złożenie jej również nie potrwa długo. Dodatkowo waga takiej torby jest praktycznie zerowa w porównaniu z kalimatą, jaka zwykle stanowi dodatkowe obciążenie plecaka wędrowca.

Zabawny nadruk jako inspiracja do rozmowy

Interesująca torba ekologiczna z ciekawym nadrukiem może stanowić dobrą inspirację do rozmowy. Drukarnia Artpress oferuje torby wykonywane na zamówienie, więc możesz mieć zupełnie oryginalny produkt. Dzięki zabawnym nadrukom nie tylko wyrażasz siebie i swoje poczucie humoru, ale również masz szansę na poznanie nowych ludzi, dla których konkretny napis może stanowić początek do rozmowy.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna