Pakiety i oferty specjalne w Termach BUKOVINA. Przegląd najkorzystniejszych propozycji

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej  to jeden z najchętniej odwiedzanych kompleksów basenowych z wodą termalną w Polsce. Niedopatrzeniem byłoby jednak napisanie, że jest to wyłącznie obiekt dla fanów zażywania relaksu w ciepłej wodzie. Termy mają do zaoferowania znacznie więcej, będąc prawdziwym centrum regeneracji ciała i umysłu oraz dobrej zabawy dla całej rodziny. Szczególnie korzystnie prezentują się pakiety i oferty specjalne w Termach BUKOVINA, dzięki którym można skorzystać z atrakcji obiektu w dużo lepszej cenie. Przejrzeliśmy te oferty za Ciebie, a szczegółami dzielimy się w naszym artykule.

Te oferty specjalne mogą Cię zainteresować

Termy BUKOVINA przygotowały kilka ofert specjalnych, dzięki którym można zażyć relaksu w ciepłej wodzie i skorzystać z innych atrakcji kompleksu, a przy tym sporo zaoszczędzić. Zacznijmy od 2-godzinnych biletów Termalne Wieczory. Bilet obowiązuje od poniedziałku do piątku i można go zrealizować po godzinie 19 (kupisz go w kasie na miejscu). To super propozycja dla osób, które chcą spróbować kąpieli w wodzie termalnej pod osłoną nocy.

Preferujesz poranną aktywność w wodzie? W takim razie dobrym wyborem dla Ciebie będzie 2-godzinny bilet Termalne Poranki, który również obowiązuje w dni powszednie między 9 a 11. Ten bilet można już kupić online na stronie Term BUKOVINA.

Świetną propozycją dla mieszkańców powiatów tatrzańskiego i nowotarskiego jest bilet Wypoczynek po Sąsiedzku, gdzie za jedyne 49 zł można szaleć w wodach Term BUKOVINA aż przez 3 godziny. Dodatkowo można dokupić bilet na jednorazowe wejście do Strefy Saun za jedyne 20 zł. Te wejściówki obowiązują w dni powszednie po godzinie 17.

Oferta specjalna obejmuje również Bilet Open, który daje dostęp do strefy basenowej oraz Strefy Saun (bez limitu) przez 3 godziny. Można go kupić w kasach stacjonarnych i zrealizować od poniedziałku do niedzieli między 9 a 22.

Pakiety VIP

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, dla siebie lub chcesz zrobić super niespodziankę drugiej połówce, to bardzo dobrą propozycją będzie wykupienie jednego z pakietów VIP w Termach BUKOVINA.

Do wyboru są:

  • Pakiet VIP w cenie 149 zł– ten pakiet uprawnia do jednorazowego, całodziennego wstępu do term i nielimitowanego korzystania z wodnych atrakcji oraz tężni z rabczańską solą. W ramach pakiety otrzymujemy dostęp do szafki VIP ze szlafrokiem oraz ręcznikiem, zestaw wyselekcjonowanych kosmetyków w prezencie (żel pod prysznic, szampon, balsam do ciała i czepek kąpielowy) oraz 0,5 litra wody mineralnej.
  • Pakiet VIP BRONZE– poza ww. korzyściami otrzymujemy również jednorazowe wejście do Strefy Saun.
  • Pakiet VIP SILVER– w ramach tego pakietu goście mogą korzystać z atrakcji wodnych i Strefy Saun bez limitu.
  • Pakiet VIP GOLD– obejmuje nielimitowane korzystanie ze strefy basenowej, tężni z solanką rabczańską, jednorazowe wejście do Strefy Saun, dostęp do szafki VIP, masaż częściowy w ramach biletu GOLD, a dodatkowo możliwość jednorazowego zamówienia zimnego napoju, kawy, herbaty oraz obiadu dnia w restauracji na terenie strefy basenowej.

Dodatkowo każdy, kto wykupi pakiet VIP BRONZE, SILVER lub GOLD otrzymuje voucher do SPA z 10% rabatu na wszystkie zabiegu w Wellness BUKOVINA.

Warto podkreślić, że pakiety VIP BRONZE, SILVER i GOLD są zarezerwowane dla osób pełnoletnich, a w Strefie Saun Term BUKOVINA obowiązują zasady poprawnego saunowania (w tym strefa nagości).

Dodajmy również, że poszczególne pakiety VIP można zakupić w formie vouchera, który stanowi znakomity prezent dla kogoś bliskiego, na przykład na urodziny czy święta.

Może abonament?

Bardzo interesującą i korzystną propozycją dla osób, które chcą częściej odwiedzać Termy BUKOVINA i regularnie odnosić korzyści z kąpieli termalnych są abonamenty na 10 lub 20 wejść.

W ramach biletu abonamentowego (trzygodzinnego) można korzystać ze strefy basenowej oraz jednorazowo wejść do Strefy Saun, w której dostępne są sauny fińskie, łaźnie parowe, kabiny na podczerwień, Lakonium, basen schładzający czy strefa wypoczynku.

Bilety abonamentowe można kupować w kasach stacjonarnych Term BUKOVINA. Kartę można również doładować po lub tuż przed wyczerpaniem limitu wejść.

Bardziej szczegółowy opis pakietów i ofert specjalnych przygotowanych dla gości Term BUKOVINA znajdziesz w artykule na stronie https://www.termybukovina.pl/blog/przeglad-pakietow-i-ofert-specjalnych-w-termach-bukovina.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna