Wynajem samochodów w Czarnogórze – jak to działa

Podróżowanie po Czarnogórze, od lśniącego wybrzeża Kotor po wzgórza, to przygoda jedyna w swoim rodzaju. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów w Czarnogórze, odwiedzający mogli rozpocząć swoją przygodę w głównych obszarach kraju.

Mogą również rozpocząć zwiedzanie kilku miejsc historycznych i udać się do Gór Dynarskich. Mogą zakończyć przygodę na wybrzeżu Czarnogóry, ciesząc się słońcem.

Tania wynajem samochodów w Czarnogórze zapewni przyjemne wrażenia, umożliwiając zwiedzanie Czarnogóry ze znajomymi.

Dlaczego potrzebujesz wypożyczalni samochodów w Czarnogórze?

Odwiedzając obcy kraj, chciałbyś spędzić tam najwięcej czasu, odwiedzając i ciesząc się wieloma miejscami. Wypożyczalnia samochodów Czarnogóra pozwoli Ci dokładnie to zrobić przez całą podróż. Skoro możesz jeździć w luksusie swojego samochodu, po co wystawiać się na nieustanne hordy i ograniczone rozkłady jazdy komunikacji miejskiej lub wysokie ceny taksówek? Mając do dyspozycji wypożyczalnię samochodów, odkryjesz, więcej Czarnogóry niż podróżując lokalnym systemem transportowym!

W okresie letnim, kiedy palące słońce potrafi zemdleć, czekanie w autobusie może stać się nie lada wyzwaniem. Jeśli odwiedzasz Czarnogórę zimą, pamiętaj, że niektóre autobusy na trasach turystycznych kursują rzadziej. System autobusowy jest tutaj przeciętny i kursuje głównie wzdłuż wybrzeża. Również podróż autobusem z Kotor do Budva, Sveti Stefan, Baru lub Herceg Novi jest łatwa, ale nie będziesz w stanie zobaczyć wszystkiego, co leży pomiędzy tymi miastami. I muszę wam powiedzieć, że jest sporo ładnych miejsc, których nie można przegapić!

Gdzie wynająć samochód w Czarnogórze?

Wypożyczając samochód w Czarnogórze, wiele osób uważa, że ​​Podgorica jest idealnym miejscem do wzięcia samochodu. Ale to nie powinien być twój ostateczny wybór. Zaletą wynajmu samochodu w Tara-Car jest to, że możesz wynająć samochód prawie w całym regionie za tę samą cenę. Większość regionalnych obiektów noclegowych znajduje się w pobliżu morza i oferuje doskonałą jakość. Zaproponujemy Ci wynajęcie samochodu w Podgoricy, gdy planujesz lecieć do Podgoricy. Pomoże Ci rozpocząć swoją drogową przygodę stamtąd.

Oferujemy również usługi wynajmu samochodów w kilku innych miejscach, takich jak Kotor, Becici, Budva, Tivat, Risan i kilku innych. Pomoże Ci to odpowiednio zaplanować zadania i zaplanować wycieczkę na podstawie osobiste preferencje. Przed wynajmem samochodu w Czarnogórze należy przestrzegać wytycznych i zasad. Należy również przestrzegać przepisów ruchu drogowego, mając wszystkie niezbędne dokumenty.

Jakich dokumentów potrzebujesz Wypożyczalnia samochodów Czarnogóra?

Proces wynajmu samochodu w Czarnogórze jest dość prosty. Wymagane jest odpowiednie prawo jazdy z kraju ojczystego, paszport i gotówka na zabezpieczenie. Musisz mieć co najmniej 21 lat i mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie. Płatności można dokonać gotówką lub kartą kredytową.

Nie jest wymagane, aby mieć przy sobie zagraniczne prawo jazdy.

Każde prawo jazdy, które jest akceptowane w całym kraju, w którym zostało wydane, jest również akceptowane w Czarnogórze. Jeśli posiadasz licencję amerykańską, pamiętaj o zabraniu poprzedniej licencji, ponieważ będzie ona zawierać różne daty wydania. Podczas tego podejścia będziesz mógł sprawdzić, czy masz minimalne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Zasady ruchu drogowego dotyczące wynajmu samochodów w Czarnogórze

 

Limit alkoholu dla kierowców wynosi 0%. Należy pamiętać, że zasady bezpieczeństwa są tutaj dość surowe. Jeśli policjant stwierdzi, że prowadzisz samochód po wypiciu alkoholu, to nie jest dobra wiadomość. Przepisy ruchu drogowego w Czarnogórze są również surowe dla tych, którzy nie mają zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Policjant od razu poprosi o paszport i prawo jazdy. Będziesz musiał wystąpić przed sądem za wykroczenia drogowe w mieście, w którym popełniłeś czyn. To nie jedyny problem: będą cię ścigać zgodnie z regułą. Ale sąd może wezwać cię do stawienia się następnego dnia, co może zakłócić twój harmonogram i plany.

Dlatego zwracaj uwagę na sygnalizację świetlną, nie pij niczego i pozostań skoncentrowany. Jeśli jedziesz samochodem i uderzysz w drzewo lub inny przedmiot w otwartym miejscu, zostaniesz ukarany zniszczeniem mienia publicznego. Jeśli masz wypadek lub wypadek w Czarnogórze, musisz zastosować się do kilku prostych wskazówek. Zadzwoń pod numer 122, aby powiadomić władze. Nie ruszaj samochodu i powiadom dostawcę usług o zdarzeniu.

Pamiętaj też, że bez oświadczenia policyjnego Twoje ubezpieczenie jest bezwartościowe. Będziesz odpowiedzialny za całą szkodę finansową.

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w Czarnogórze

Tara Car działa, łącząc najlepsze oferty małych, zlokalizowanych czarnogórskich firm, przy założeniu, że koszty powinny być podobne (a czasami tańsze) jak w przypadku rezerwacji przez bezpośrednią wizytę. Oferujemy szeroką gamę samochodów od RENAULT Clio, HYUNDAI i20, HYUNDAI Elantra po OPEL Vivaro, VOLVO XC 90 i CHEVROLET Camaro. Obiecujemy super ochronę przed kradzieżą i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, przyjazną obsługę klienta i nowiutkie samochody.

Możesz wybrać wszystko, co chcesz! Wypożyczając samochód, otrzymasz ten sam model. Kolejną zaletą jest koszt zabezpieczenia rzędu 100-200 euro. Ale jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że można wypożyczyć samochody, które wymagają kaucji w wysokości zaledwie 50 euro. Kilka dużych wypożyczalni samochodów pobiera kaucję w wysokości do 1200 euro. Tara Car to idealna opcja do rozważenia podczas podróży do Czarnogóry.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna